⚠️ Uwaga, spoilery

Widoczna jest cała zawartość gry, łącznie z końcówką. Wolisz odkrywać ją podczas gry? Ukryj to, czego jeszcze nie odblokowałeś, a potem zaznacz postępy w drzewach badań i umiejętności lub zaimportuj zapis.

Importuj mój zapis

W systemie Windows zapisy są tutaj:

%USERPROFILE%\AppData\LocalLow\BEHEMUTT\Nova Lands\Worlds

Naciśnij Win + R, wklej tę ścieżkę i Enter. Otwórz folder wersji (np. 1.1.0): każdy plik WORLD000.dat, WORLD001.dat… to jeden slot zapisu.

Zaznacza umiejętności z zapisu. Plik nie opuszcza przeglądarki.

Moja baza

📋 To przykład: baza gracza w połowie gry. Zaimportuj zapis, aby zobaczyć swoją.

Przykład
Budynki265
Maszyny185
Energia⚡ 274 / 314

Bilans produkcji

GałązkaDo zebrania—154-154Uzupełnij
PiasekDo zebrania—69.6-69.6Uzupełnij
GalaretkaDo zebrania—35.6-35.6Uzupełnij
KamieńDo zebrania—33.3-33.3Uzupełnij
Słodka trzcina4576.9-31.9Uzupełnij
Ruda żelazaDo zebrania—25.6-25.6Uzupełnij
Stretshroom39.162.2-23.1Uzupełnij
BehemuttiumDo zebrania—21.8-21.8Uzupełnij
Ruda miedziDo zebrania—19.2-19.2Uzupełnij
JagodaDo zebrania—17.1-17.1Uzupełnij
Zarodniki grzyba strzępkowego25.739.1-13.4Uzupełnij
Ruda tytanuDo zebrania—12.8-12.8Uzupełnij
Kwiat kaktusaDo zebrania—11.9-11.9Uzupełnij
Soczysta Kula2435.6-11.6Uzupełnij
Szklana Butelka26.135.6-9.5Uzupełnij
Szkło17.421.3-3.87Uzupełnij
Pożywne JajkoDo zebrania—3.33-3.33
Sztabka tytanu9.612.4-2.82Uzupełnij
Plasteel7.429.15-1.73Uzupełnij
Nasionko kwiatu Cornilii34.336-1.71Uzupełnij
Sztabka miedzi14.415.5-1.07Uzupełnij
Moduł komputerowy0.370.56-0.19Uzupełnij
Inteligentny czujnik0.370.56-0.19Uzupełnij
Zaawansowane części elektroniczne0.560.37+0.19
Moduł Superkomputera0.19—+0.19
Ogniwo Behemuttium3.262.97+0.3
Bryłka złota3.332.47+0.86
Części elektroniczne2.471.11+1.36
Bateria Behemuttium1.48—+1.48
Sztabka żelaza19.217.4+1.8
Wzmocniony super metal5.933.84+2.09
Obiektyw2.90.37+2.53
Skala zwierzęca107.42+2.58
Zwierzęca kupa5.712.4+3.31
Stal11.67.42+4.18
Węgiel drzewny76.872.4+4.4
Kwiat Cornilii3629.4+6.55
Plastik14.87.42+7.42
Butelka na biopaliwo11.93.24+8.62
Super chłodniejszy płyn11.90.19+11.7
Supersklej17.85.93+11.9
Olej smarowy11.9—+11.9
Nasiona trzciny cukrowej34.318+16.3
Kula wodna24—+24

Do zebrania Twoja baza je zużywa, ale żadna maszyna ich nie produkuje: zbierasz je ty lub roboty, a zapis nie mówi, w jakim tempie. „Uzupełnij” proponuje działki lub wiertła.