⚠️ Amaran spoiler

Semua kandungan permainan dipaparkan, termasuk penghujung permainan. Lebih suka menemuinya semasa bermain? Sembunyikan apa yang belum anda buka, kemudian tandakan kemajuan dalam pokok penyelidikan dan kemahiran, atau import simpanan anda.

Import simpanan saya

Di Windows, simpanan anda di sini:

%USERPROFILE%\AppData\LocalLow\BEHEMUTT\Nova Lands\Worlds

Tekan Win + R, tampal laluan ini dan tekan Enter. Buka folder versi (cth. 1.1.0): setiap fail WORLD000.dat, WORLD001.dat… ialah satu slot simpanan.

Tandakan kemahiran daripada simpanan. Fail tidak keluar dari pelayar.

Pangkalan saya

📋 Ini contoh: pangkalan seorang pemain di pertengahan permainan. Import simpanan anda untuk melihat pangkalan anda.

Contoh
Bangunan265
Mesin185
Tenaga⚡ 274 / 314

Imbangan pengeluaran

RantingPerlu dikutip—154-154Tampung
PasirPerlu dikutip—69.6-69.6Tampung
JeliPerlu dikutip—35.6-35.6Tampung
BatuPerlu dikutip—33.3-33.3Tampung
Sweetcane4576.9-31.9Tampung
Bijih besiPerlu dikutip—25.6-25.6Tampung
Stretshroom39.162.2-23.1Tampung
BehemuttiumPerlu dikutip—21.8-21.8Tampung
Bijih TembagaPerlu dikutip—19.2-19.2Tampung
BeriPerlu dikutip—17.1-17.1Tampung
Spora Stretshroom25.739.1-13.4Tampung
Bijih TitaniumPerlu dikutip—12.8-12.8Tampung
Bunga KaktusPerlu dikutip—11.9-11.9Tampung
Bola Jus2435.6-11.6Tampung
Botol kaca26.135.6-9.5Tampung
Kaca17.421.3-3.87Tampung
Telur Yang BerkhasiatPerlu dikutip—3.33-3.33
Jongkong Titanium9.612.4-2.82Tampung
Plasteel7.429.15-1.73Tampung
Benih Bunga Cornilia34.336-1.71Tampung
Jongkong Tembaga14.415.5-1.07Tampung
Modul Komputer0.370.56-0.19Tampung
Sensor Pintar0.370.56-0.19Tampung
Bahagian Elektronik Canggih0.560.37+0.19
Modul Superkomputer0.19—+0.19
Sel Behemuttium3.262.97+0.3
Ketulan Emas3.332.47+0.86
Bahagian elektronik2.471.11+1.36
Bateri Behemuttium1.48—+1.48
Jongkong besi19.217.4+1.8
Logam Waja Super5.933.84+2.09
Kanta2.90.37+2.53
Sisik Haiwan107.42+2.58
Najis Haiwan5.712.4+3.31
Keluli11.67.42+4.18
Arang76.872.4+4.4
Bunga Cornilia3629.4+6.55
Plastik14.87.42+7.42
Botol Bahan Bakar Bio11.93.24+8.62
Cecair Penyejukan Super11.90.19+11.7
Gam Super17.85.93+11.9
Minyak Pelincir11.9—+11.9
Biji Tebu34.318+16.3
Bebola air24—+24

Perlu dikutip Pangkalan anda menggunakannya tetapi tiada mesin yang menghasilkannya: anda atau robot mengutipnya, dan simpanan tidak menyatakan kadarnya. “Tampung” mencadangkan petak tanaman atau penggerudi.